Antymina – NIE DAJ SIĘ WYSTEROWAĆ NA MINĘ

Takie było motto listopadowego spotkania, w którym mieli możliwość uczestniczyć – w ramach programu profilaktyki uzależnień  „Antymina” – uczniowie klas 7 i 8. Wychodząc naprzeciw problemom społeczno-zdrowotnym obserwowanym wśród młodzieży oraz próbując chronić przed zagrożeniami, jakie niosą ze sobą różne używki,
tj. alkohol, dopalacze i inne narkotyki, raper Kolah wraz z Andrzejem Jaśtaką, stworzyli program profilaktyczny,
w którym wielokrotnie odnosili się do  własnych doświadczeniach życiowych. Prawdziwe historie, przedstawiające walkę o nowe życie, przelali na muzyczną twórczość, którą zaprezentowali młodzieży. Podzielili się bolesnymi wspomnieniami, a tym samym przestrzegali uczniów przed zgubnymi wyborami, pokazując drogę wolności od uzależnień. Dwugodzinne spotkanie było wypełnione ogromną dawką informacji oraz dobrej muzyki. Uczniowie, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tak nowatorskim spotkaniu profilaktycznym, byli bardzo poruszeni i zapewne na długi czas pozostanie ono w ich pamięci.

Post Author: ADMIN