Mateusz Sawicki – stypendystą MEN!

(0)

25 lutego 2019 roku, w auli XIV Liceum im. Stanisława Staszica miała miejsca uroczystość wręczenia stypendium przyznawanego przez Ministra Edukacji Narodowej, panią Annę Zalewską, za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018.

W gronie stypendystów z województwa mazowieckiego znalazł się uczeń klasy 8 m, Mateusz Sawicki.
Zdobył on w ubiegłym roku szkolnym tytuł laureata dwóch konkursów kuratoryjnych (z matematyki i informatyki), |
a także tytuł laureata III etapu zawodów indywidualnych XII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów –
konkurs o zasięgu ogólnopolskim. To ogromny sukces, zwłaszcza że Mateusz startował w nim jako uczeń siódmej klasy.

Nagrodę wręczyła Mateuszowi pani Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty.

Mateuszu, gratulujemy!

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN