Niespodzianka dla Oliwiera

5
(1)

Kilka lekcji religii zmieniło się w prawdziwą fabrykę kartek. Powodem były 6 urodziny Oliwiera – pacjenta Centrum Zdrowia Dziecka. Nasi uczniowie chętnie włączyli się do akcji #KARTKADLAOLIWIERA, której celem było zrobienie kartek urodzinowych i przekazanie ich chłopcu.

Oliwier ma trwale uszkodzone serce, dlatego jest podpięty na stałe do pompy, która bez przerwy tłoczy dla niego krew. Sytuacja jest na tyle poważna, że pacjent od kilkunastu miesięcy nie opuszcza oddziału kardiochirurgii, nieustannie czekając na przeszczep.

W środę 25 września obudziło Oliwiera kilkadziesiąt urodzinowych kartek. Uśmiech na Jego twarzy,  dał nam satysfakcję i radość!

Oliwierze, do zobaczenia za rok!

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość opnii: 1

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN