Nigdy więcej wojny!

0
(0)

            Pod tym hasłem Nauczyciele i Uczniowie oraz inni Pracownicy SP 221 uczcili 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Na bogatą ofertę dnia złożyły się:  przygotowane z dużym zaangażowaniem tematyczne lekcje (m. in. poświęcone twórczości K. K. Baczyńskiego), a także warsztaty przeciwdziałające zachowaniom agresywnym (warsztaty o hejcie
z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia EPSILON oraz Fundacji NEBO), profesjonalna  wystawa historycznych zdjęć obrazujących dramatyzm wojny,  wystawa pocztówek młodych warszawiaków, zaadresowanych do osób walczących o Wolną Polskę.

            Klamrą tematycznie spinającą całość był blisko 40-minutowy program słowno-muzyczny   w wykonaniu uczniów, przygotowany pod kierunkiem nauczycieli.

            Podczas przerw można było wsłuchiwać się w teksty współczesnych utworów muzycznych, podejmujących tematykę historii kraju, patriotyzmu i wolności. Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z przygotowanej specjalnie kawiarenki z wypiekami, gdzie na wygodnych fotelach, z pyszną lemoniadą w ręku świętowaliśmy życie
w wolnym od działań wojennych kraju.

            Wszystkie zaplanowane na 30 września inicjatywy udały się wyśmienicie, dzięki fantastycznemu zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów. Dziękujemy!

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN