Fizyka Wokół Nas

Fizyka Wokół Nas – to organizowany w Liceum im. Stanisława Staszica festiwal doświadczeń naukowych dla uczniów warszawskich szkół. Nie zabrakło też i naszych uczniów!
Klasa 8b z radością włączyła się  w przygotowania do festiwalu. Przez kilka tygodni uczniowie brali udział
w dodatkowych zajęciach pod okiem starszych kolegów z liceum. W dniu festiwalu razem z innymi szkołami klasa 8b  prezentowała doświadczenia z niezwykłym zaangażowaniem, jednocześnie tłumacząc, jakie zjawiska fizyczne zachodzą w następujących doświadczeniach fizycznych . Było zaskakująco, wybuchowo i elektryzująco!
Całość mogła podziwiać klasa 8a wraz z nauczycielami. Niesamowite wrażenia i ogromny podziw dla zaangażowanych! zobaczenia za rok!

Post Author: ADMIN