Fizyka Wokół Nas

(0)
Fizyka Wokół Nas – to organizowany w Liceum im. Stanisława Staszica festiwal doświadczeń naukowych dla uczniów warszawskich szkół. Nie zabrakło też i naszych uczniów!
Klasa 8b z radością włączyła się  w przygotowania do festiwalu. Przez kilka tygodni uczniowie brali udział
w dodatkowych zajęciach pod okiem starszych kolegów z liceum. W dniu festiwalu razem z innymi szkołami klasa 8b  prezentowała doświadczenia z niezwykłym zaangażowaniem, jednocześnie tłumacząc, jakie zjawiska fizyczne zachodzą w następujących doświadczeniach fizycznych . Było zaskakująco, wybuchowo i elektryzująco!
Całość mogła podziwiać klasa 8a wraz z nauczycielami. Niesamowite wrażenia i ogromny podziw dla zaangażowanych! zobaczenia za rok!

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN