Oddział OP b wychodzi z klasy

0
(0)

8 listopada Zeróweczka OP b zwiedzała Stację Muzeum. Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawostek na temat starych pociągów, a także wspólnie wyrecytowaliśmy wiersz Juliana Tuwima „Lokomotywa”. Zabawa była wspaniała! Dziękujemy naszemu przewodnikowi za interesujące opowieści i ciekawie spędzony czas!

18 października byliśmy w Bibliotece nr 32 na lekcji na temat jesieni. Było wspólne czytanie jesiennych wierszy,
a następnie muzyczna zabawa, grzybobranie wśród księgozbiorów, jesienne zagadki i tematyczne prace plastyczne. Powstały piękne koszyczki pełne grzybów i kolorowe parasole na jesienną słotę. Dziękujemy za ciekawą lekcją, wkrótce znów wrócimy do biblioteki!

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN