Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą 2b

0
(0)
Klasa 2b aktywnie uczestniczyła w projekcie „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą” . Korzystając z dofinansowania zorganizowaliśmy bardzo udane wycieczki. DZIĘKUJEMY!
Byliśmy w Multikinie „Złote tarasy” obejrzeliśmy film: „Był sobie pies 2”. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, Planetarium. Dowiedzieliśmy się więcej o codziennych zjawiskach astronomicznych. Zgłębiliśmy też wiedzę
o gwiazdozbiorach, podróżach kosmicznych i lądowaniu na Księżycu. Zobaczyliśmy także sztukę w teatrze Capitol pt: „Cudowna lampa Alladyna”. Na koniec weźmiemy udział w słodkich warsztatach w Manufakturze Cukierków
pt. „ Ukręć sam lizaka”.

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN