Kiermasz świąteczny

5
(6)

Już tradycyjnie przed świętami w budynku naszej szkoły przy ulicy Żelaznej odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez grupę wolontariuszy – Chuligani Dobrej Woli. Kupujący mogli nabyć dekoracje świąteczne, wykonane własnoręcznie przez wolontariuszy. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności. Udało się zebrać 935 złotych!Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na paczki świąteczne podopiecznym Fundacji Kapucyńskiej, która pomaga osobom bezdomnym. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie
i pomoc i życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość opnii: 6

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN