Jasełka 2019

5
(6)

Piątek 20 grudnia 2019 roku wszyscy zapamiętamy na długo! Dlaczego? Wyjątkowe przedstawienie, przygotowane przez klasę 7a i przyjaciół–Krystiana z 6a, Karola z 7ma, Wojtka z 8ma pod opieką Pani Eweliny Cieśluk i Pani Kingi Langiewicz-Jarek, sprawiło, że wszyscy poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałe dekoracje przygotowała Pani Elżbieta Koczyńska wraz z uczennicami klasy 7a. Występ, swoim śpiewem, uświetniły także dziewczynki z klasy 6a, które do debiutu przygotowała Pani Dyrektor Magdalena Borucka i Pan Adrian Gala oraz Zuzanna Zielińska z 8mb.

Przedstawienie, które  mieli okazję zobaczyć nauczyciele, uczniowie a także rodzice i opiekunowie  uczniów, wzruszyło i skłoniło do refleksji. Uczniowie naprawdę pokazali na co ich stać!  

Eksperymentalne połączenie zaprezentowania świąt młodych w czasach wojny i spojrzenia współczesnej młodzieży na ten wyjątkowy czas, okazało się strzałem w dziesiątkę. Bóg – dziś i wczoraj chce się narodzić w każdym z nas
TEN SAM. 

KARUZELA ZDJĘĆ

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość opnii: 6

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN