Tydzień Języka Ojczystego

(0)

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego jest obchodzony 21 lutego, ale my tak kochamy języka polski, że postanowiliśmy świętować cały tydzień.

Od 24 do 29 lutego na lekcjach języka polskiego mierzyliśmy się z wieloma zadaniami.
W poniedziałek dowiedzieliśmy się, dlaczego tak ważne jest szanowanie swojego języka. Wzięliśmy także udział w teście na uważność, ale okazało się, że nie jesteśmy zbyt czujni 🙂 We wtorek czekały na nas stacje zadaniowe. Kolejne dwa dni spędziliśmy w świecie słowników i encyklopedii. Niektórzy uczniowie znaleźli w nich całkiem interesujące słowa… W piątek graliśmy w gry edukacyjne oparte n
a motywach z lektur.

Chętni uczniowie mogli przez cały tydzień  rozwiązywać interaktywne zadania. Ci, którzy odkodowali hasło, otrzymali oceny celujące z języka polskiego.

To były niezapomniane chwile J. Jeden z uczniów stwierdził: ,,To najlepsze lekcje języka polskiego i mam nadzieję, że będzie takich więcej”

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN