KADRA PEDAGOGICZNA

 budynek Ogrodowa
1. URBANEK-ŻYWICA BEATA DYREKTOR SZKOŁY
2. ADAMSKA MAŁGORZATA N. edukacji wczesnoszkolnej 2b
3. ANDRYSIAK IZABELA N. oddziału przedszkolnego OP b
4. ANDRZEJEWSKA KATARZYNA N. wspierający 2b
5. BABIARZ BOŻENA N. świetlicy
6. BAWOŁ AGATA N. edukacji wczesnoszkolnej 1b
7. BEREZA MAŁGORZATA pedagog, N. WDŻ
8. BRZOSTEK KAMILA N. edukacji wczesnoszkolnej 3c
9. BUCHOLC ELŻBIETA N. polskiego 5opc /  6b / 7b / 7c oraz wychowawca 7b
10. BUCZYŃSKA JAGODA psycholog
11. CZEKALSKA AGNIESZKA N. edukacji wczesnoszkolnej 2opc / N. matematyki 5opc
12. DĘBOWSKI MATEUSZ N. matematyki 7m
13. GAWRYLUK-ZAWADZKA MAŁGORZATA N. edukacji wczesnoszkolnej 2a
14. GODZIMIRSKA-DYBEK MARTA N. wspierający 5b
15. GONTAREK MONIKA N. oddziału przedszkolnego OP a
16. GOSZCZYŃSKA BEATA N. angielskiego 6a / 6b / wicedyrektor
17. GOŚCINIAK KATARZYNA N. polskiego 4a / 4b / 5opc / 6a oraz wychowawca 4b
18. GRÓDEK TOMASZ N. matematyki 7m
19. HERMAN ŁUKASZ N. angielskiego 7m
20. HORNICKA MAŁGORZATA N. świetlicy
21. JANICH AGATA terapeuta pedagogiczny
22. JEDYNAK AGNIESZKA N. świetlicy
23. KACZMARCZYK JUSTYNA N. angielskiego 7a
24. KALINOWSKA MONIKA N. informatyki i techniki klasy 4 – 7 oraz N. matematyki 6b
25. KARCZEWSKA ALEKSANDRA N. wspierający 6b oraz wychowawca 6b
26. KAUWIŃSKA IWONA kierownik świetlicy
27. KAWAŁEK MARTA DOMINIKA N. wspierający 1b
28. KRZEMIŃSKA AGNIESZKA N. angielskiego klasy I – III / 5a / 7c oraz wychowawca 7c
29. KSIĘŻOPOLSKA KATARZYNA N. informatyki 7m
30. KUĆ – KRZYMIŃSKA IZABELA N. świetlicy
31. KULIK JOLANTA N. wspierający 3b
32. LEŚKÓW ADAM N. geografii  klasy VII
33. MACIEJEWSKA GRAŻYNA N. wychowania fizycznego  4a / 5a / 6b / 7a oraz wychowawca 7a
34. MAZANKA DOMINIK N. wychowania fizycznego 4b /  5b / 5opc / 6a / 7b / 7c
35. MAZUR MONIKA N. chemii  klasy VII
36. MORĄG ANETA N. historii 7m
37. MOSÓR PAWEŁ N. wychowania fizycznego 7m
38. MROZEK-ANDRZEJEWSKA LIDIA N. plastyki klasy 4 – 7 oraz N. świetlicy
39. MYCZKO MAŁGORZATA N. wspierający OP b
40. PAPLIŃSKA – MUC LUIZA logopeda
41. PASTUSIAK MARZENA N. edukacji wczesnoszkolnej 3b
42. PRZYSTUP MARCIN N. historii klasy 4 – 7
43. PYRZYŃSKA PAULINA N. wspierający 7b i N.matematyki 4b
44. RABCZYŃSKA ANNA bibliotekarz
45. SABINIARZ JOANNA N. polskiego  5a / 5b / 7a  oraz wychowawca 5a
46. SIENKIEL DAWID N. biologii  5opc / 7b / 7c / 7m
47. SKAWIŃSKA MAGDALENA N. muzyki  klasy 4 – 7
48. SMOLIŃSKA KAROLINA N. świetlicy
49. SZCZEPAŃSKA LONGINA N. świetlicy
50. SZCZEPKOWSKA – PISAREK DAGMARA N. niemieckiego klasy VII
51. SZUBZDA AGNIESZKA N. angielskiego 4a /  4b / 5b / 5opc /7b  oraz wychowawca 5opc
52. TALAREK – ZGÓDKA KAROLINA terapeuta SI
53. TOPCZEWSKA AGNIESZKA N. religii klasy I – III  / 4b
54. TYMICKA-PAPIS MAŁGORZATA N. przyrody  4a /  4b / 5a / 5b / 6a / 6b i biologii 7a oraz wychowawca 6a
55. ULEWSKA BOŻENA N. matematyki 4a / 5a/ 5b / 6a / 7a / 7b / 7c oraz wychowawca 4a
56. WALCZEWSKA EWA N. edukacji wczesnoszkolnej 1a
57. WITKOWSKA ALICJA N. edukacji wczesnoszkolnej 2a
58. ZABOROWSKI MICHAŁ N. religii klasy  4 – 7
59. ŻARSKA SABINA N. wspierający 5b
60. ŻUBER – ZIELICZ MAŁGORZATA N. fizyki klasy VII