100 rocznica odzyskania Niepodległości

0
(0)

14 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pięknie wybrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego” oraz inne pieśni i piosenki patriotyczne. Wszyscy śpiewali: uczniowie na scenie, cała szkolna społeczność i zaproszeni goście z przedszkoli. Spotkanie upłynęło w atmosferze pełnej szacunku. Dostarczyło wiele radości wszystkim uczestnikom. Teraz wiemy na pewno, co to jest niepodległość!
To była piękna lekcja patriotyzmu.

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduszko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN