Z wizytą w Centrum Nauki Kopernik

0
(0)

Czym są emulsje i filtry UV? Z ilu składników składa się przeciętny krem i jak go stworzyć? O tych oraz innych interesujących faktach dowiedzieli się uczniowie klas siódmych matematycznych, którzy zagościli z wizytą
w laboratorium chemicznym w Centrum Nauki Kopernik. Dzięki specjalistycznej kamerze nasi uczniowie mogli zobaczyć jak kremy chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wykonane przez siebie kremy mogli zabrać do domu.

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduszko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość opnii: 0

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN