Dziękujemy wszystkim

4.6
(10)

„Dziękuję wszystkim, którzy wspólnie ze mną przyszli dziś przeganiać chmury…”- tymi słowami pani Magdalena Borucka, wicedyrektor naszej Szkoły, przywitała uczestników folkowego koncertu charytatywnego, który miał miejsce w czwartek 5 marca od 18:00-20:00.

            Zebrani mogli zanurzyć się w świecie muzyki i tekstów, które dotykały codzienności – z uśmiechem,
z przymrużeniem oka. Koncert zespołu Terapeuci Grupa Wawa to dawka pozytywnej energii.

            Goście ochoczo korzystali również z kawiarenki charytatywnej przygotowanej przez Chuliganów Dobrej Woli,
w której sprzedawali pyszne domowe ciasta, gofry i tosty. Cała społeczność szkolna, rodzice, nauczyciele i uczniowie dołożyli starań, by wieczór przebiegł pomyślnie. Koncert charytatywny, będący spontaniczną ideą niesienia dobra, dzięki współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców okazał się wielkim sukcesem. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak liczną i hojną publiczność.

            Ze sprzedaży samych tylko cegiełek zebrano 7044 złotych.

Wszystkim Przyjaciołom Pani Dyrektor Beaty Urbanek-Żywicy dziękujemy!!!

Jak Ci się podoba to wydarzenie?

Kliknij na serduczko - im więcej serduszek - tym podoba Ci się bardziej.

Średnia ocen: 4.6 / 5. Ilość opnii: 10

Bądź pierwszą Osobą, która oceni to wydarzenie!

Podoba Ci się to wydarzenie.

Zapraszamy na nasze social media!

Przykro nam, że Ci się nie podoba. Bardzo się staraliśmy.

Pomóż nam się doskonalić. Co możemy poprawić następnym razem?

Post Author: ADMIN