Projekt „Młody Projektant”

➡️ Z wielką satysfakcją informujemy, że nasi uczniowie z klas 2 i 3 rozpoczęli realizację projektu „Młody Projektant”, który organizowany jest przez Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwsze grupy już teraz rozpoczęły zajęcia, a kolejne dołączą do jego realizacji w kolejnym roku szkolnym – 2022/2023.

➡️ Celem projektu jest rozwijanie umiejętności współpracy oraz kompetencji matematycznych.

➡️ Projekt to 10 zajęć w większości w formule online skierowanych do uczniów i uczennic klas edukacji wczesnoszkolnej. We współpracy z pracownikami Wydziału Pedagogicznego UW uczniowie stworzą grę hybrydową. Poznają mechanikę, sposób formułowania fabuły, postaci, rolę muzyki w grach komputerowych. W ten sposób stworzą swoją własną grę online. Wybrane jej elementy następnie zostaną wydrukowane na drukarce 3D, a na dwóch ostatnich zajęciach uczniowie doświadczą stworzonej planszowej wersji swojej gry.

➡️ Dziękujemy Wydziałowi Pedagogicznemu Uniwersytetu Warszawskiego za wybór naszej Szkoły.

Data dodania: 2022-05-29 16:00:12
Data edycji: 2022-05-29 17:39:14