Rekrutacja do klas matematycznych

Zapraszamy na dzień otwarty w dn. 27.04.2022 r. (środa) o godz. 17.00. Spotykamy się w budynku przy ul. Żelaznej 71.

Rekrutacja do klas ekperymentalnych matematycznych prowadzona jest do klas 7.

Obecnie pozostały nam pojedyncze miejsca w klasach eksperymentalnych matematycznych (poziom klas 7 i 8). Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do nich, to prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Harmonogram rekrutacji na rok 2022/2023 jest już dostępny — plik można pobrać z dokumentów znajdujących się na dole strony.

W roku szkolnym 2022/2023 planujemy rekrutację do dwóch klas matematycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dot. naszego eksperymentu w zakładce Klasy matematyczne.

Data dodania: 2021-08-24 23:34:10
Data edycji: 2022-03-28 15:16:04