Informujemy, że wnioski o przyjęcie do: 1) klas przygotowawczych dla cudzoziemców przyjmowane są w Sekretariacie przy ul. Ogrodowej 42/44; 2) klas 0-8 przyjmowane są w Sekretariacie przy ul. Żelaznej 71.

Indywidualny program lub tok nauki

Uczeń realizujący indywidualny program nauki kształci się w zakresie jednego, kilku lub wszystkich obowiązujących zajęć edukacyjnych, przewidzianych w tygodniowym rozkładzie zajęć dla danej klasy, według programu dostosowanego do jego uzdolnień, zainteresowań i możliwości edukacyjnych.

Uczeń objęty indywidualnym tokiem nauki może realizować w ciągu jednego roku szkolnego program nauczania z zakresu dwóch lub więcej klas i może być klasyfikowany i promowany w czasie całego roku szkolnego.

Data dodania: 2024-08-29 15:02:43
Data edycji: 2024-08-29 15:03:54