Świetlica szkolna

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.30.

Uczniowie mają możliwość spędzania czasu w przyjaznej atmosferze. Wychowawcy realizując roczny plan pracy świetlicy stwarzają bezpieczne warunki do rozwoju psychofizycznego dzieci. Realizujemy różne aktywności dając możliwość poznania alternatywnych form spędzania czasu wolnego. W trakcie czasu spędzonego w świetlicy nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia zajęciach:

• plastyczno-technicznych,
  • muzycznych,
  • czytelniczych,
  • multimedialnych,
  • rozwijających logiczne myślenie,
  • grach i zabawach ruchowych,
  • grach i zabawach integracyjnych,

Ponadto organizujemy konkursy i uroczystości tematyczne wspierając rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny uczniów. Przekazujemy zasady kulturalnego zachowania się oraz dbamy o higienę i zdrowie. Pragniemy, by uczniowie mogli rozwijać swoje uzdolnienia, zainteresowania, jak również mieli okazję nawiązać dobre relacje z rówieśnikami.

Świetlica jest wyposażona w różnorodne gry planszowe i zabawki stolikowe, literaturę dziecięcą, materiały plastyczne, sprzęt sportowy oraz specjalistyczne pomoce do zajęć.

W celu zapisu dziecka do świetlicy szkolnej należy wypełnić dokumenty, które dostępne są poniżej.

Wpłaty na zakup pomocy dydaktycznych realizowanych z Rady Rodziców prosimy dokonywać na konto Rady Rodziców - kliknij tutaj.

Data dodania: 2021-08-17 21:39:29
Data edycji: 2023-09-02 08:57:11