Wyprawka dla zerówek i klas pierwszych

Informujemy, że spotkanie dla uczniów i rodziców z zerówek odbędzie się w dn. 29.08.2022 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w budynku przy ul. Ogrodowej 42/44.

Informujemy, że Zarząd oraz Rada Dzielnicy Wola m.st.  Warszawy ufundowali wyprawki dla uczniów oddziałów przedszkolnych (zerówek) oraz klas pierwszych – zostaną one przekazane uczniom w dniu 1. września.

Ponadto prosimy o uzupełnienie wyprawki o wskazane przez nauczycieli materiały i akcesoria.

Data dodania: 2022-06-28 17:52:15
Data edycji: 2022-07-04 18:24:34