Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nasze osiągnięcia

Z wielką radością prezentujemy podsumowanie sukcesów naszych uczniów. Gratulujemy!

  • Rok szkolny 2023/2024

Zawody matematyczno-fizyczne Náboj

Klasyfikacja europejska – nasze drużyny zajęły miejsca: 1, 114, 176 (1797 drużyn)

Klasyfikacja ogólnopolska – nasze drużyny zajęły miejsca: 1, 10, 21 (238 drużyn)

Klasyfikacja warszawska – nasze drużyny zajęły miejsca: 1, 4, 5 (26 drużyn)

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

Finaliści – 4 uczniów

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z matematyki

Laureaci - 6 uczniów

Finaliści - 9 uczniów

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z chemii

Laureaci - 2 uczniów

Finaliści - 2 uczniów

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z informatyki LOGIA

Laureaci - 2 uczniów

Finaliści – 2 uczniów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Finaliści – 1 uczeń

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Laureci I stopnia - 3 uczniów, w tym 1 z maksymalną liczbą punktór oraz 2 zakwalifikowanych do udziału w Europejskiej Olimpiadzie Informatycznej Juniorów 2024

Finaliści z wyróżnieniem – 2 uczniów

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Laureat I stopnia - 1 uczeń, zakwalifikowany do stypendium naukowego mBanku oraz zakwalifowany do XII Czesko-Polsko-Słowackich Zawodów Matematycznych

Laureaci II stopnia - 2 uczniów

Laureaci III stopnia  3 uczniów

Finaliści – 12 uczniów

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

Laureaci - 2 uczniów

Finalista – 1 uczeń

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej

Laureaci – 2 uczniów

Mazowiecki konkurs Katalizator

Laureaci I miejsca - 3 uczniów

Laureat II miejsca - 1 uczeń

Konkurs chemiczny - Molekuła

Laureat I miejsca - 1 uczeń

Laureat II miejsca - 1 uczeń

Ogólnopolski Konkurs Wzrostu Kryształów

Laureat III miejsca - 1 uczeń

Finaliści – 9 uczniów

Konkurs matematyczny St@ś

Laureat - 1 uczeń

Finaliści - 7 uczniów

Konkurs matematyczny Sigma

Laureaci I miejsca - 9 uczniów

Laureaci II miejsca - 7 uczniów

Laureaci III miejsca - 7 uczniów

Konkurs matematyczno-informatyczny AleMózgi

Laureat - 1 uczeń

Finaliści z wyróżnieniem – 2 uczniów

Finaliści – 4 uczniów

Konkurs matematyczno-informatyczny InstaLogik

Laureaci I miejsca - 3 uczniów

Laureaci II miejsca - 7 uczniów

Laureat III miejsca - 1 uczeń

Finaliści - 2 uczniów

Multimedialny Język Angielski

Laureat - 1 uczeń

Powiatowy Konkurs Historyczno-Plastyczny "Dalej chłopca bierzwa kosy"

Laureat - 1 uczeń

Mazowiecki Konkurs Biologiczny Nucleus

5. miejsce - 1 uczeń

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

Laureat III miejsca - 1 uczeń

Konkurs Biologiczny Polimeraza

Finalista – 1 uczeń

VII Wojewódzki Konkurs Ceramiki i Małych Form Rzeźbiarskich

I miejsce - 1 uczeń, w tym Grand Prix konkursu

Młodzieżowa Olimpiada Sportowa

3. miejsce w klasyfikacji dzielnicy Wola.

Stypendia Ministra Edukacji i Nauki

5. uczniów znalazło się w gronie nagrodzonych stypendiami Ministra Edukacji i Nauki.

 

Gratulujemy!

Data dodania: 2021-08-17 15:33:06
Data edycji: 2024-06-15 14:39:40
Ilość wyświetleń: 7188

Kalendarz

Kalendarz

Współpracujemy z:

Informacje
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Tłumacz języka migowego