Wolska Kuźnia Talentów

Zapraszamy na zajęcia Wolskiej Kuźni Talentów prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie, w budynku przy ul. Żelaznej 71.

W roku szkolnym 2022/2023 prowadzone będą zajęcia z chemii, fizyki i matematyki. Prowadzić je będą pasjonaci, którzy w niezwykle twórczy sposób odkrywają tajniki nauki i rozszerzają treści z zakresu podstawy programowej. Wiemy, że wspólne zainteresowania nakręcają chęć do nauki, a świetna atmosfera sprzyja rozwijaniu talentów w naukach ścisłych – tak jest na naszych zajęciach. Udział w popołudniowej Kuźni Talentów jest bezpłatny – wystarczą chęci do odkrywania i rozwijania wiedzy. Zgłoszeń do zajęć dokonują dyrektorzy wolskich szkół, do których uczniowie chodzą na co dzień.

Udział w zajęciach dla uczniów jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Data dodania: 2021-08-17 21:48:39
Data edycji: 2022-09-13 19:34:11