Informujemy, że wnioski o przyjęcie do: 1) klas przygotowawczych dla cudzoziemców przyjmowane są w Sekretariacie przy ul. Ogrodowej 42/44; 2) klas 0-8 przyjmowane są w Sekretariacie przy ul. Żelaznej 71.

Druga godzina wychowawcza w klasach 7-8

W naszej szkole realizujemy program drugiej godziny wychowawczej w klasach 7-8.

W związku z pogarszającą się kondycją zdrowia psychicznego naszych uczniów szczególnie w klasach starszych szkół podstawowych, zapadła decyzja Zarządu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy o sfinansowaniu dodatkowych godzin wychowawczych we wszystkich klasach 7-8.

Młodzi ludzie często nie mają się do kogo zwrócić, z kim porozmawiać – stają się samotni, a nauczyciele i wychowawcy stają się ich jedynymi powiernikami i pomocnikami w rozwiązywaniu problemów.

Częstszy kontakt z  wychowawcą pomoże w identyfikacji, reagowaniu i realnym rozwiązywaniu problemów naszej młodzieży.

Data dodania: 2024-09-03 10:52:00