Uwaga! Tymczasowy nr telefonu do sekretariatu w budynku przy ul. Żelaznej - 517-085-805.
Ikona powiększania tekstu
Ikona pomniejszania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

1. miejsce w Europie dla naszych uczniów

??? Dotarła do nas niesamowita wiadomość - nasi uczniowie zdobyli 1️⃣ miejsce w Europie w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno-Fizycznym Náboj Junior. W tegorocznej edycji konkursu wystartowało łącznie 1797 drużyn (7188 uczestników) z różnych krajów Europy. Z naszej szkoły wystartowały 3 drużyny!
? W klasyfikacji szkół z Europy (1797 drużyn) zajęli:
?1. miejsce
?114. miejsce
?176. miejsce
? W klasyfikacji szkół z Polski (238 drużyn) zajęli:
? 1. miejsce
? 25. miejsce
? 38. miejsce
? W klasyfikacji szkół z Warszawy (26 drużyn) zajęli:
? 1. miejsce
? 4. miejsce
? 7. miejsce
? Warto dodać, że nasze drużyny tworzyli:
➡️ drużyna nr 1 (1. miejsce w Europie ?): Szymon Zima (klasa 8), Krzysztof Kowalik (klasa 8), Artur Smoleński (klasa 7), Dominik Findeisen (klasa 7);
➡️ drużyna nr 2 (114. miejsce w Europie ?): Lena Sidorowska (klasa 8), Krzysztof Witkowski (klasa 7) , Dominik Korzniakow (klasa 7) , Weronika Chwesiuk (klasa 8);
➡️ drużyna nr 3 (176. miejsce w Europie ?): Weronika Wilczek (klasa 7), Marek Janik (klasa 7), Wojciech Karpiejczyk (klasa 8), Jan Kusek (klasa 8).
? Wszystkim bardzo gratulujemy!
? Gratulujemy także nauczycielom, którzy zaangażowani byli w przygotowanie uczniów – w szczególności Pani Nicole Meisner, Panu Mateuszowi Dębowskiemu, Panu Filipowi Majewskiemu.

Więcej informacji o klasach matematycznych znajdziesz na naszej stronie - kliknij tutaj.
Data dodania: 2023-11-30 09:17:33
Data edycji: 2023-12-14 16:32:44