Gala finałowa konkursu FerMat

VI edycja konkursu FerMata oficjalnie zakończona.
30 maja 2022 r. odbyła się w naszej szkole gala wieńcząca VI edycję konkursu matematycznego FerMat organizowanego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. W części pierwszej uroczystości omówione zostały wszystkie zadania. Pod czujnym okiem komisji konkursowej uczestnicy mieli okazję pochwalić się swoimi rozwiązaniami. W części II nastąpiło uroczyste wręczenie wyróżnień i dyplomów laureata oraz nagród.
✅ Uroczystość uświetniło kilku znamienitych gości:
- Pan Wojciech Bartnik - radny Dzielnicy Wola m.st. Warszawy,
- Pani Mariola Zielińska - Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy,
- Pan dr Arkadiusz Męcel - Przewodniczący Komitetu Głównego Olimpiady Matematycznej Juniorów,
- Pan dr Jerzy Bednarczuk - inicjator klas matematycznych w SP nr 221, wspierający ten projekt do dziś.
✅ Frekwencja na konkursie była dość wysoka. Niezmiernie nas cieszy to zainteresowanie. Z przyjemnością nagrodziliśmy wielu zdolnych uczniów, którzy skutecznie zmierzyli się z zadaniami konkursowymi. Czekamy na Was w naszych klasach i obiecujemy, że ciekawych wyzwań nie zabraknie. FerMat to dopiero początek… ?
✅ Dziękujemy także Komisji Konkursowej w składzie: Marta Gródek, Mateusz Dębowski, Filip Majewski, za profesjonalne przygotowanie konkursu.

Informujemy, że nieodebrane nadrody i dyplomy można odbierać w Sekretariacie Szkoły przy ul. Żelaznej 71 w Warszawie.
Data dodania: 2022-05-31 14:59:39
Data edycji: 2022-05-31 20:30:50