Gala rozdania nagród w konkursie ''Klawa zabawa''

W dn. 21 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród w organizowanym przez nas dzielnicowym konkursie plastycznym Klawa zabawa, poruszającym temat szeroko pojętej niepełnosprawności.

Konkurs objęty był patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola, Dzielnicowego Centrum Integracji, Instytut Pedagogiki Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Fundacji Kulawa Warszawa.

Laureaci i finaliści wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicielki Fundacji, podczas których mogli wczuć się w sytuację osób niepełnosprawnych, dowiedzieli się również, w jaki sposób nieść potrzebną pomoc.

Zaangażowanie wolskich uczniów przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, a wybór laureatów spośród ponad 80 prac nie był łatwy.
W dwóch kategoriach wiekowych wyróżnionych zostało aż 16, a miejsca główne zajęło 6 uczniów, w tym również nasi wychowankowie.
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Pokazaliście, że wiecie, co to znaczy jedność i równość, a Wasze prace oglądało się z wielką przyjemnością.

Dziękujemy także wszystkim patronom, bez których konkurs nie mógłby się odbyć.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.
Data dodania: 2023-04-26 12:37:54
Data edycji: 2023-04-26 12:40:16