Konferencja Komisji Europejskiej

? Dzięki współpracy z Uniwersytetem Warszawskim, przedstawiciel Dyrekcji Generalnej ds. Edukacji, Sportu i Kultury Komisji Europejskiej zwrócił się do nas z prośbą o wzięcie udziału w konferencji pt. Peer Learning Activity „Language learning support in education for inclusion of children with a migrant background” organizowanej w ramach szkolnej grupy roboczej EU Education Solidarity for Ukraine. Dziś – 13.06.2022 r. odbyła się konferencja.
? Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie tylko dwóch szkół podstawowych z Europy. Obok nas – polskiej, warszawskiej, wolskiej szkoły, wystąpienie miała placówka z Portugalii. Ponadto w konferencji wzięły udział 4 uczelnie - w tym przedstawiciel Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
? Dyrekcja naszej Szkoły podzieliła się z uczestnikami konferencji wiedzą na temat tego, w jaki sposób przyjmowane są do szkoły dzieci z innych krajów, jaki rodzaj wsparcia językowego oferujemy nowym uczniom.
? Cieszymy się, że wieloletnia praca nauczycieli i dyrektorów naszej Szkoły została zauważona, doceniona i wyróżniona w ten sposób.

Data dodania: 2022-06-13 16:05:52
Data edycji: 2022-06-13 16:07:03