Konkurs FerMat

W poniedziałek 24 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs FerMat. Wzięło w nim udział 109 uczniów (64 z klas VI, 29 z klas V, 16 z klas IV). Liczba uczestników przyrosła tym samym o 40% względem zeszłego roku. Młodzi matematycy przybyli do nas z 62 szkół podstawowych z: Drohiczyna, Grodziska Mazowieckiego, Józefowa, Marek, Nowej Wsi, Piaseczna, Pruszkowa i Warszawy.

Większość uczestników pracowała w pocie czoła do ostatniej chwili. Widać było duże zacięcie i determinację. Nie mniej przejętych rodziców podjęliśmy kawą i herbatą w szkolnej świetlicy.
Mamy nadzieję, że zadania sprawiły uczniom wiele uciechy. Zachęcamy wszystkich do zmierzenia się z tegorocznym zestawem.
Każdy uczestnik otrzymał w prezencie układankę z logo FerMata. W sam raz na majówkowe dni z wyczekiwaniem na wyniki w tle. Dziękujemy Ci, Marto, za ten uroczy pomysł (jak zawsze z sercem do uczniów…).
A tymczasem prace już sprawdzone i wyniki przesłane. Dziękujemy komisji konkursowej za wytężoną pracę.

Cieszy nas tak duże zainteresowanie konkursem. Zapraszamy serdecznie na galę 29 maja! Omówimy wtedy szczegółowo zadania konkursowe i ogłosimy uroczyście listę laureatów.
Data dodania: 2023-05-21 12:59:41
Data edycji: 2023-05-21 13:11:20