Nasi uczniowie w gronie stypendystów MEiN

Z wielką dumą i nie mniejszą radością, dziś, podczas uroczystości wręczenia stypendiów Ministra Edukacji i Nauki słyszeliśmy słowa: „absolwentka Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie” oraz „absolwent Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie”. Tak było aż 5 razy!
- Pauli Bagińskiej,
- Stanisławowi Mocnemu,
- Wojciechowi Nowackiemu,
- Jakubowi Wilczyńskiemu,
- Błażejowi Zima
otrzymania stypendiów za wybitne osiągnięcia edukacyjne. Jesteście wśród najlepszych 129 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Warszawy i Mazowsza.
Nasi absolwenci odebrali nagrody z rąk Pana Sławomira Adamca – Dyrektora Generalnego Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Pani Doroty Skrzypek – Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty.
Gratulujemy i dziękujemy także nauczycielom – mistrzom, którzy wspaniale prowadzili uczniów.
Gratulujemy i dziękujemy także rodzicom za wspierania swoich dzieci.
Zdobywajcie szczyty!

Data dodania: 2023-02-09 15:20:27