Інформуємо, що заяви про прийняття дитини до підготовчого відділення для іноземців приймають у кожній початковій школі району Воля. / Informujemy, że wnioski o przyjęcie do oddziałów przygotowawczych dla cudzoziemców (zamieszkałych na terenie dzielnicy Wola) przyjmowane są w każdej szkole podstawowej w dzielnicy Wola.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele

Zespoły przedmiotowe w roku szkolnym 2022/2023

  • Zespół edukacji przedszkolnej

Wychowanie przedszkolne

Małgorzata Gawryluk-Zawadzka

Marta Krakowiak

Marzena Wasilewska

Alicja Witkowska

Anna Zięba

 

  • Zespół edukacji wczesnoszkolnej

Edukacja wczesnoszkolna

Izabela Andrysiak 

Agata Bawoł 

Renata Ceglińska

Agnieszka Czekalska

Karolina Dębowska

Monika Gontarek

Marzena Pastusiak

Grażyna Zaborska-Szmajda

Ewa Walczewska

 

  • Zespół humanistyczny

Język polski

Ewa Bialuk

Magdalena Madejska-Jacak

Tetyana Ouerghi

Natalia Sucharska

Irena Wilczyńska

Anna Wolska

Grażyna Zaborska-Szmajda

 

Etyka

Anna Wolska

 

Historia

Joanna Poćwierz-Jędrych

Benedykt Rutkowski

 

Muzyka

Adrian Gala

 

Plastyka

Dorota Sołowiej

 

Religia

Ewelina Cieśluk

Agnieszka Topczewska

Hanna Tranda

 

Wiedza o społeczeństwie

Aneta Morąg

 

  • Zespół języków obcych

Język angielski

Agnieszka Czekalska

Kamila Długosz

Łukasz Herman

Justyna Kaczmarczyk

Agnieszka Szubzda

 

Język niemiecki

Milena Borkowska

Dagmara Szczepkowska-Pisarek

 

  • Zespół matematyczno-przyrodniczy

Biologia

Małgorzata Tymicka-Papis

 

Chemia

Agnieszka Cacek

 

Fizyka

Agnieszka Kosińska

 

Geografia

Elżbieta Koczyńska

 

Informatyka

Katarzyna Księżopolska

Monika Kalinowska

Daniel Olkowski

 

Matematyka

Mateusz Dębowski

Marta Gródek

Ganna Isaieva

Katarzyna Księżopolska

Filip Majewski

Alina Osińska

Jacek Sadowski

 

Przyroda

Małgorzata Tymicka-Papis

 

Technika

Monika Kalinowska

 

  • Zespół psychologiczno-pedagogiczny

Logopeda

Luiza Paplińska-Muc

 

Doradztwo zawodowe

Karolina Bryndza

Łukasz Herman

Katarzyna Księżopolska

Jolanta Kulik

Alina Osińska

Paulina Pyrzyńska

Dagmara Szczepkowska-Pisarek

Dorota Witan

Anna Wolska

 

Nauczyciele współorganizujący kształcenie

Katarzyna Andrzejewska

Monika Borkowska

Justyna Gecow

Aleksandra Karczewska

Katarzyna Kelman

Jolanta Kiljańska

Jolanta Kulik

Magdalena Marzec

Justyna Powalska

Paulina Pyrzyńska

Magdalena Potasińska

Sylwia Rysiukiewicz

Stanisława Tyszko

Ilona Witkowska

 

Pedagog

Urszula Lis

Magdalena Soból

Michał Stępień

 

Pedagog specjalny

Magdalena Soból

 

Psycholog

Karina Wichurska

Aleksandra Wrona

 

Terapeuta pedagogiczny

Magdalena Borucka

Małgorzata Hornicka

Karolina Talarek-Zgódka

 

  • Zespół Świetlicy szkolnej i biblioteki

Świetlica szkolna

Mielna Borkowska

Monika Frączak

Izabela Kuć-Krzymińska

Halina Nowak

Anna Nowicka

Dorota Pawłowska

Karolina Smolińska

Longina Szczepańska

Irmina Ziółkowska

 

Biblioteka

Teresa Pawłowska

Anna Rabczyńska

 

  • Zespół wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

Wychowanie fizyczne

Ernest Dębiec

Rafał Korczak

Karolina Bryndza

Dorota Witan 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Marcin Rzycki

 

  • Zespół nauczania mniejszości ukraińskiej

Język ukraiński

Hanna Romanyk

Marija Yaremenko

Tetyana Ouerghi

 

Nauczyciel historii i kultury mniejszości narodowej

Oleksandr Pustovyi

Data dodania: 2021-08-17 21:24:03
Data edycji: 2022-11-18 09:12:14
Ilość wyświetleń: 5697

Kalendarz

Kalendarz

Współpracujemy z:

Informacje
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook