Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Nauczyciele

Zespoły przedmiotowe w roku szkolnym 2021/2022

  • Zespół edukacji przedszkolnej

Wychowanie przedszkolne

Izabela Andrysiak 

Marzena Pastusiak

Marzena Wasilewska

Anna Zięba

 

  • Zespół edukacji wczesnoszkolnej

Edukacja wczesnoszkolna

Agata Bawoł 

Agnieszka Czekalska

Karolina Dębowska

Małgorzata Gawryluk-Zawadzka

Monika Gontarek

Marta Krakowiak

Grażyna Zaborska-Szmajda

Ewa Walczewska

Alicja Witkowska

 

  • Zespół humanistyczny

Język polski

Ewa Güzel

Magdalena Madejska-Jacak

Gertruda Orzelska

Anna Wolska

 

Etyka

Anna Wolska

 

Historia

Piotr Grabowski

Joanna Poćwierz-Jędrych

 

Muzyka

Adrian Gala

 

Plastyka

Dorota Sołowiej

 

Religia

Katarzyna Królak

Agnieszka Topczewska

Hanna Tranda

 

Wiedza o społeczeństwie

Aneta Morąg

 

  • Zespół języków obcych

Język angielski

Filip Gładki

Łukasz Herman

Justyna Kaczmarczyk

Agnieszka Szubzda

 

Język niemiecki

Dagmara Szczepkowska-Pisarek 

 

  • Zespół matematyczno-przyrodniczy

Biologia

Małgorzata Tymicka-Papis

 

Chemia

Agnieszka Cacek

 

Fizyka

Wawrzyniec Korzeń

 

Geografia

Elżbieta Koczyńska

 

Informatyka

Katarzyna Księżopolska

Monika Kalinowska

 

Matematyka

Mateusz Dębowski

Marta Gródek

Filip Majewski

Alina Osińska

Jacek Sadowski

Bożena Ulewska

 

Przyroda

Małgorzata Tymicka-Papis

 

Technika

Monika Kalinowska

 

  • Zespół psychologiczno-pedagogiczny

Logopeda

Luiza Paplińska-Muc

 

Doradztwo zawodowe

Anna Nowicka

 

Nauczyciele współorganizujący kształcenie

Katarzyna Andrzejewska

Monika Borkowska

Patrycja Jachimek

Aleksandra Karczewska

Katarzyna Kelman

Jolanta Kiljańska

Jolanta Kulik

Magdalena Marzec

Justyna Powalska

Paulina Pyrzyńska

Sylwia Rysiukiewicz

Stanisława Tyszko

 

Pedagog

Urszula Lis

Magdalena Soból

Michał Stępień

 

Psycholog

Karina Wichurska

Aleksandra Nosarzewska

 

Terapeuta pedagogiczny

Magdalena Borucka

Małgorzata Hornicka

Karolina Talarek-Zgódka

 

  • Zespół Świetlicy szkolnej i biblioteki

Świetlica szkolna

Bożena Babiarz

Iwona Kauwińska

Rafał Korczak

Izabela Kuć-Krzymińska

Halina Nowak

Anna Nowicka

Dorota Pawłowska

Karolina Smolińska

Longina Szczepańska

 

Biblioteka

Teresa Pawłowska

Anna Rabczyńska

 

  • Zespół wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

Wychowanie fizyczne

Rafał Korczak

Grażyna Maciejewska

Dominik Mazanka

Dorota Witan 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Marcin Rzycki

 

  • Zespół nauczania mniejszości ukraińskiej

Język ukraiński

Hanna Romanyk

Marija Yaremenko

Tetiana Querghi

 

Nauczyciel historii i kultury mniejszości narodowej

Oleksandr Pustovyi

Data dodania: 2021-08-17 21:24:03
Data edycji: 2021-09-09 23:57:29
Ilość wyświetleń: 818

Kalendarz

Kalendarz

Współpracujemy z:

Informacje
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook