Otrzymaliśmy wyróżnienie w VII edycji Konkursu - Szkoła Podstawowa nr 221

Otrzymaliśmy wyróżnienie w VII edycji Konkursu

DziÅ› w Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej, w Starej Prochowni, na Starym MieÅ›cie odbyÅ‚a siÄ™ gala VII edycji Konkursu na najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia siÄ™ w Warszawie. Nasza SzkoÅ‚a otrzymaÅ‚a Wyróżnienie za zmiany jakie przeszÅ‚a stoÅ‚ówka w budynku przy ul. Ogrodowej. W uroczystoÅ›ci wziÄ™li udziaÅ‚ MichaÅ‚ StÄ™pieÅ„ - Dyrektor SzkoÅ‚y oraz Magdalena Madejska-Jacak - Wicedyrektor SzkoÅ‚y.
???Wyróżnienie wrÄ™czyli MirosÅ‚aw Sielatycki - ZastÄ™pca Dyrektora Biura Edukacji oraz Sylwia BrzeziÅ„ska ZastÄ™pca Dyrektora StoÅ‚ecznego Konserwatora Zabytków.
???Jeszcze raz dziÄ™kujemy wszystkim, którzy wÅ‚Ä…czeni byli w remont naszej StoÅ‚ówki.
Data dodania: 2022-06-10 19:24:46
Data edycji: 2022-06-10 19:25:24