Projekt Senior-mentor

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” wraz z partnerami: Warszawską Radą Seniorów, Szkołą Podstawową nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie, Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno - Społecznych i Szkoleń rozpoczyna realizację projektu Senior – mentor: edukacyjne wsparcie dla uczniów szkół podstawowych.

Wolontariusze będą uczestniczyć w szkoleniu przygotowawczym z metodyki nauczania przygotowanym i przeprowadzonym przez specjalistów z Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń.

Pogotowie korepetytorskie, w trakcie których seniorzy będą pomagać uczniom w lekcjach będzie działało minimum 2 razy w tygodniu.
Działanie jest finansowane ze środków m. st. Warszawy.
Data dodania: 2022-06-14 14:55:43
Data edycji: 2022-06-14 15:18:36