Spotkanie informacyjne dla kandydatów klas matematycznych

W 19 kwietnia mieliśmy przyjemność przeprowadzić w naszej szkole spotkanie dla kandydatów do klas matematycznych i ich rodziców. Dziękujemy za wsparcie przedstawicieli dzielnicy: Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Wola m.wt. Warszawy p. Grażyny Mikulskiej-Orzechowskiej oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola p. Marioli Zielińskiej.
Wydarzenie przebiegało w luźnej, wesołej atmosferze, nie przypominając raczej typowego dnia otwartego. Nie brakowało dociekliwych pytań, spontanicznych zwrotów akcji, nietypowych wypowiedzi, a nawet tonu przypowieści (dziękujemy niezawodnemu Danielowi Olkowskiemu). Mocno wybrzmiały nasze zaangażowanie i troska o potrzeby uczniów. Jesteśmy środowiskiem różnorodnym, ale wszystkie głosy układały się w jeden chór — tutaj uczeń naprawdę jest w centrum uwagi.
Jesteśmy niezmierni wdzięczni rodzicom naszych absolwentów i samym absolwentom, którzy zajrzeli do nas w gościnę i wsparli dobrym słowem. Autentyczne relacje tych ludzi z SP nr 221 najlepiej świadczą o tym, jak szczególne jest to miejsce.
Data dodania: 2023-04-26 11:21:03
Data edycji: 2023-04-26 11:23:09