Spotkanie w Akademii Pedagogiki Specjalnej - Szkoła Podstawowa nr 221

Spotkanie w Akademii Pedagogiki Specjalnej

? W dn. 10.01.2022 r. na zaproszenie Pani profesor Anny Perkowskiej-Klejman (Kierowniczki Katedry Pedagogiki SpoÅ‚ecznej), MichaÅ‚ StÄ™pieÅ„ (Dyrektor SzkoÅ‚y) oraz Magdalena Madejska-Jacak (Wicedyrektor SzkoÅ‚y) wziÄ™li udziaÅ‚ w spotkaniu konsultacyjnym, ze strategicznymi interesariuszami Akademii Pedagogiki-Specjalnej w Warszawie w sprawie nowopowstajÄ…cego kierunku i programu studiów: Pedagogika opiekuÅ„czo-wychowawcza i szkolna.
?DziÄ™kujemy za zaproszenie. Cieszymy siÄ™, że możemy dzielić siÄ™ z innymi swojÄ… wiedzÄ… i doÅ›wiadczeniem.
?JesteÅ›my dumni, że nasza SzkoÅ‚a - SzkoÅ‚a Podstawowa Nr 221 z OddziaÅ‚ami Integracyjnymi im. Barbary BronisÅ‚awy Czarnowskiej w Warszawie, znalazÅ‚a siÄ™ w tak zaszczytnym gronie.
Data dodania: 2022-01-10 17:14:21
Data edycji: 2022-01-11 13:27:05