''Szkoła do hymnu''

Dziś o godz. 11.11 Społeczność naszej Szkoły odśpiewała hymn Polski.
Razem z nami hymn zaśpiewały:
- Pani Grażyna Orzechowska-Mikulska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy,
- Pani Mariola Zielińska – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
Wspólne śpiewanie hymnu odbyło się w ramach obchodów Święta Niepodległości – 11 listopada.
Wszyscy mogliśmy sobie przypomnieć, że symbolami narodowymi Rzeczypospolitej Polskiej są: godło – Orzeł Biały, barwy biało-czerwone oraz hymn – Mazurek Dąbrowskiego.

Fot. Tomasz Jacak
Data dodania: 2022-11-10 12:25:42