Wizyta Rzecznika Praw Dziecka

W dzisiejszym świecie pełnym niepokoju, lęku, potrzebujemy wartości, które będą nas umacniały, ale będą też uczyły wrażliwości na krzywdy i potrzeby drugiego człowieka. Odwołując się do Praw Człowieka oraz Praw Dziecka w wczorajszym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej mieli możliwość porozmawiania o tym z Rzecznikiem Praw Dziecka – Panią Moniką Horną-Cieślak oraz Społecznym Zastępcą Rzecznika Praw Dziecka – Panem Janem Gawrońskim. W spotkaniu uczestniczyły także Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola – Pani Grażyna Orzechowska Mikulska oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania – Pani Mariola Zielińska.

Data dodania: 2024-02-01 10:18:42
Data edycji: 2024-02-01 10:20:11