Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Tłumacz języka migowego

Współpraca z MSCDN oraz OEIiZK

W dn. 17.05.2022 r. podpisano List Intencyjny - deklarację podjęcia współpracy pomiędzy Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Szkołą Podstawową Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie. 

Nasza współpraca zakłada podejmowanie wspólnych działań na rzecz doskonalenia kompetencji nauczycieli i wychowawców, służących rozwojowi społecznemu, emocjonalnemu oraz integracji polskich i ukraińskich uczniów poprzez wspomaganie Szkoły przez nauczycieli konsultantów MSCDN i OEIiZK w zakresie organizacji i realizacji zajęć służących integracji, w tym:

  • prowadzenie integracyjnych zajęć twórczych,
  • organizację lekcji otwartych dla uczniów Szkoły o tematyce związanej z pracą w grupie zróżnicowanej wiekowo i narodowościowo na zajęciach z różnych przedmiotów,
  • dokształcanie kadry pedagogicznej Szkoły w zakresie nowych technologii oraz programowania, tak aby te kompetencje były wykorzystywane w pracy na rzecz integracji uczniów,
  • przygotowanie nauczycieli i wychowawców do prowadzenia zajęć zwiększających umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz sprzyjających integracji uczniów (np. warcaby i szachy).

Jesteśmy przekonani, że nawiązana współpraca korzystnie wpłynie na jakość przebiegu edukacji i wychowania w naszej Szkole.

 

 

 

Data dodania: 2022-05-19 12:42:39
Data edycji: 2022-09-13 19:35:24
Ilość wyświetleń: 751

Kalendarz

Kalendarz

Współpracujemy z:

Informacje
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook