Wyniki konkursu Alfik Matematyczny 2021/22

Z radością informujemy, że w konkursie Alfik Matematyczny mamy 14 wyników bardzo dobrych (minimum 80% możliwych do zdobycia punktów) i 3 wyniki dobre (między 75% a 80%).

Prócz tego możemy się pochwalić dwoma laureatami wśród 8-klasistów! Kuba uzyskał maksymalny wynik, a Staś — 95% (2. wynik w województwie i 9. w kraju). Organizator nagrodził ich odpowiednio tygodniowym pobytem na obozie naukowym oraz nagrodą rzeczową o wartości 500 zł.

Serdecznie gratulujemy!
Data dodania: 2022-01-25 13:53:34