Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dziś w naszej szkole po raz 63. celebrowaliśmy uroczystość zakończenia roku szkolnego – podsumowywaliśmy ostatnie 10 miesięcy nauki, wspólnych spotkań, zabaw, wycieczek, eksperymentów. Rok 2022/2023 był radosny i pełen sukcesów, ale chwilami wypełniony także smutkiem i łzami. Te wszystkie doświadczenia dają nam jednak poczucie wspólnoty i rozwoju.

W trakcie uroczystości Michał Stępień – dyrektor szkoły, podziękował wszystkim za zaangażowanie i troskę o Szkołę. W swoich słowach opowiedział historię o fikusie i zmianach, które są w naszym życiu konieczne, aby stać się dojrzałym człowiekiem.

Wśród tegorocznych gości był także Pan Piotr Żywica – mąż wieloletniej dyrektor szkoły – śp. Beaty Urbanek-Żywicy, który wręczył nagrodę dla najlepszego matematyka.

Każdy z naszych uczniów odniósł sukces, który mierzymy zmianami w ich życiu, dojrzałości, otwartości na świat – każdemu z nich należą się dziś brawa i słowa uznania.

Tradycyjnie w trakcie uroczystości zostały wręczone nagrody:

• tytuł „Złote Skrzydła” został wręczony Samirowi Hussain (kl. 3b), Jakubowi Szocik (kl. 3b), Maciejowi Glidze (kl. 5a), Karolinie Petruczynik (kl. 7b),
  • tytuł „Wolontariusza roku” nadany został Hoang Anh Nguyen (kl. 8c),
  • tytuł „Sportowca roku” otrzymały Magdalena Paraniak (kl. 8d), Antonina Sasimowska (kl. 7c),
  • tytuł „Najlepsza uczennica” i „Najlepszy uczeń” powędrowały do Marii Górskiej (kl. 1b), Melanii Dancewicz (kl. 3b), Mai Jarosz (kl. 5a), Jargalana Myagmardorj (kl. 8d),
  • tytuł „Najlepszego matematyka – nagroda im. Beaty Urbanek-Żywicy” został wręczony Jakubowi Zagrodzkiemu (kl. 8e),
  • ponadto Dyrektor Szkoły przyznał nagrodę specjalną Krzysztofowi Kurczakowi (kl. 8b).

Dziękujemy Nauczycielom i wszystkim pracownikom – za wspaniały rok nauki, dzielenia się wiedzą i umiejętnościami, za życzliwość i wsparcie – bez Was nasi uczniowie nie mogliby się rozwijać.

Dziękujemy Wam – Drodzy Uczniowie, że chcecie odkrywać w sobie nowe pokłady talentów i dajecie nam energię.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom, że troszczycie się i wspieracie swoje dzieci!

Wszystkim życzymy udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Data dodania: 2023-06-23 12:21:11
Data edycji: 2023-06-24 09:55:19