Znów pierwsi! Podsumowanie po kolejnych etapach OMJ i konkursu kuratoryjnego z matematyki

W II etapie XVII Olimpiady Matematycznej Juniorów reprezentowało nas 31 uczniów, a 8 z nich zostało finalistami!
Rzutem na taśmę nasz finałowy skład został wzbogacony o jeszcze 1 ucznia, który dopiero miesiąc temu zawitał do bram naszej szkoły. Dołączyłeś do nas w samą porę, Tomku. :)
Łącznie mamy więc 9 finalistów, co daje niekwestionowane pierwsze miejsce wśród wszystkich szkół w Polsce.

Piłka wciąż w grze. Trwają gorliwe przygotowania do finału. Życzymy wszystkim tytułu laureata!

W finale Konkursu Przedmiotowego z Matematyki 2021/22 wzięło udział 9 naszych uczniów, z czego 3 zostało laureatami, a 4 zabrakło do tego tytułu zaledwie 1 punktu.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom, których możemy oglądać na poniższych zdjęciach. :)
Data dodania: 2022-03-09 19:38:30
Data edycji: 2022-03-09 19:50:59