Zwycięzca w konkursie

? Wielki sukces naszej uczennicy Oksany Żytki z Międzyszkolnego Punktu Nauczania Mniejszości Ukraińskiej oraz Pani Hanny Romanyk Nauczycielki MPNMU.
? Oksana Żytka zwyciężyła w konkursie na animację promującą edukację włączającą.
? Konkurs organizowany był w ramach międzynarodowego projektu I-AM finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu ERASMUS+. Współrealizatorem była Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
? Nasi laureaci w nagrodę wyjadą na wyspę Syros i będą reprezentować Polskę na Festiwalu animacji. Wezmą także udział w sesji dotyczącej projektu I_AM.

? Gratulujemy!

Przypominamy, że Międzyszkolny Punkt Nauczania Mniejszości Ukraińskiej prowadzony jest w naszej Szkole od 2012 r. - w tym roku rozpoczęliśmy 11 rok współpracy.

Data dodania: 2022-09-14 18:05:03
Data edycji: 2022-09-15 11:49:23