[2021/22] Ostatnia prosta przed egzaminem z matematyki - warsztatowo

Na ostatniej prostej przed Egzaminem Ósmoklasisty z Matematyki uczniowie klas matematycznych przygotowywali się bardzo intensywnie. Rozwiązywali liczne arkusze egzaminacyjne, a także spotykali się podczas weekendowych piątkowo-sobotnich warsztatów przygotowujących do egzaminu. Podczas trzech popołudniowych majowych trzygodzinnych spotkań (7, 13 i 14 maja) raz jeszcze powtórzyli cały materiał obowiązujący na egzaminie, zmierzyli się z występującymi na egzaminie typami zadań oraz zapoznali się z kluczami oceniania próbnych egzaminów (przygotowanymi przez CKE), wzajemnie sprawdzając i oceniając sobie prace.
Spotkania odbywały się w budynku przy ulicy Ogrodowej, frekwencja dopisała, a atmosfera sobotnich, oderwanych od codziennych obowiązków spotkań sprawiała, że czas spędzony nad matematyką mijał jeszcze szybciej niż zwykle.

Pracowaliśmy wytrwale, rozwiązaliśmy setki, a nawet tysiące zadań! Pozostaje Wam życzyć powodzenia!!! Pochwalcie się swoją wiedzą!

Data dodania: 2022-05-24 20:12:40
Data edycji: 2022-08-29 00:29:50