[2021/22] Spotkanie rekrutacyjne do klas matematycznych za nami

Środa (27.04) była ważnym dniem w kalendarzu Dwa Dwa Jedynki. Poznaliśmy kandydatów do przyszłorocznych klas matematycznych. A kandydaci poznali nas. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością władze gminy w osobach Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy p. Grażyny Mikulskiej-Orzechowskiej oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola p. Marioli Zielińskiej.
Mogliśmy opowiedzieć wszystkim zainteresowanym o tym, co jest dla nas najważniejsze w prowadzeniu klas eksperymentalnych. Po omówieniu prezentacji o wynikach i charakterystyce klas był czas na pytania od publiczności. Mamy nadzieję, że wszystkie odpowiedzi okazały się satysfakcjonujące, a wszelkie dylematy rozstrzygnięte.
Szczególną nowością od przyszłego roku szkolnego będzie poziomowanie grup również na lekcjach informatyki. Do p. Katarzyny Księżopolskiej dołączy p. Daniel Olkowski, członek Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej Juniorów; wychowawca wielu olimpijczyków. Bardzo się cieszymy na tę obiecującą współpracę! P. Olkowski w niezwykle barwny sposób opowiedział kandydatom i rodzicom o idei dydaktycznej, z którą do nas przychodzi. Podzielamy ją (i realizujemy) pod każdym względem.
Tradycyjnie nie mogło zabraknąć osób, która już z nami są — uczniów, ich rodziców, a także absolwentów. Wiele padło miłych słów na temat szkoły, z głównym naciskiem na niezwykłą atmosferę i więź, która nas tu spaja i nadaje całemu przedsięwzięciu dobrego ducha.
Zatem do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!
Data dodania: 2022-05-04 23:30:07
Data edycji: 2022-08-29 00:30:02