Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich, dla których edukacja jest ważna. Dziś szczególnie chcemy podziękować za zaangażowanie i troskę o uczniów naszym pracownikom – nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Dziękujemy! Niech każdy dzień będzie dla Was świętem i przynosi radość w postaci sukcesów i postępów uczniów.

Dziękujemy także tym, których na co dzień nie widać, ale my wiemy, że jesteście i troszczycie się o naszą Szkołę – Zarządowi Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, pracownikom Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Wola oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Dzielnicy Wola. Niech każdy dzień przynosi same dobre wiadomości i pochwały.

Przekazujemy także podziękowania i najlepsze życzenia pracownikom Kuratorium Oświaty oraz Biura Edukacji m.st Warszawy.

Data dodania: 2024-10-14 07:00:00
Data edycji: 2024-10-14 07:33:03