[2021/22] Minitargi edukacyjne, czyli wizyta absolwentów SP 221

W poniedziałkowe popołudnie (11 kwietnia) w murach naszej szkoły miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Na specjalne zaproszenie przybyło do nas pokaźne grono absolwentów naszej szkoły, aby opowiedzieć młodszym kolegom o swoich szkołach średnich.
Gośćmi specjalnymi byli Mateusz Dębowski i Tomasz Gródek, którzy prowadzą interesujący projekt klas olimpijskich w liceum Kopernika.

Niezwykle przyjemnie było obserwować tę międzyrocznikową integrację byłych i obecnych uczniów klas matematycznych. Mamy nadzieję, że stanie się to przyczynkiem do podobnych wydarzeń w przyszłości oraz pogłębiania więzi między wszystkimi, których łączy dwa dwa jedynka.
Dzisiejsze spotkanie przypomniało nam, jak silna to więź.
Data dodania: 2022-04-13 18:09:05
Data edycji: 2022-08-29 00:30:16