Informujemy, że od dn. 26.06.2024 r. Sekretariat Szkoły będzie czynny tylko w budynku przy ul. Ogrodowej 42/44 - tel. 22 620 17 40.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

? 21 czerwca 2024 roku po raz 64. odbyła się w naszej Szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. To dzień, który pozwala nam podsumować ostatnie miesiące, zamknąć etap i rozpocząć nowy. Ten rok szkolny, jak każdy był pełen wyzwań, ale szczególnie w tym roku chcemy cieszyć się z codziennych – małych i dużych - sukcesów naszych uczniów i pracowników. To wielki przywilej dostrzegać zmiany i być częścią karty historii każdego z nich.
? W trakcie uroczystości głos zabrał Pan Michał Stępień – dyrektor szkoły, który podziękował wszystkim za wspólny rok i działanie na rzecz zmian w naszej Szkole. Przekazał słowa o odwadze i przezwyciężaniu strachu, który może uniemożliwiać osiągnięcie celu. Podkreślił także, że ważne jest dostrzeganie małych sukcesów, które odnosimy każdego dnia – małe zmiany tworzą wielkie postępy. I tych w tym roku mieliśmy bardzo dużo – co daje nam wiele radości i poczucie spełnienia.
? Wśród tegorocznych gości był, jak co roku, Pan Piotr Żywica – mąż wieloletniej dyrektor szkoły – śp. Beaty Urbanek-Żywicy, który wręczył nagrodę dla najlepszego matematyka.
? Tradycyjnie w trakcie uroczystości zostały uczniowie klas trzecich oraz ósmych odebrali świadectwa szkolne.
Ponadto wręczono nagrody:
?tytuł „Złote Skrzydła” został wręczony Joannie Chojnackiej, Ameli Piątkowskiej, Janowi Janikowi, Wandzie Pietrusiak, Kacprowi Kopińskiemu, Ananya Tripathi,
? tytuł „Wolontariusza roku” nadany został Patrykowi Wołoszce,
? tytuł „Sportowca roku” otrzymały Wiktoria Truchel, Amelia Rząsa, Agata Bykowska,
? tytuł „Najlepsza uczennica” i „Najlepszy uczeń” powędrowały do Kamila Wójcickiego, Ireneusza Peda, Konstancji Zawadzkiej, Aleksandry Szewczuk, Józefa Hańderka, Piotra Zalewskiego,
? tytuł „Najlepszego matematyka – nagroda im. Beaty Urbanek-Żywicy” został wręczony Krzysztofowi Kowalikowi,
? Dyrektor Szkoły przyznał nagrodę specjalną Grecie Cader.
? Dziękujemy Nauczycielom i wszystkim pracownikom – Wasze zaangażowanie pozwala na odnoszenie codziennych sukcesów przez naszych uczniów!
? Dziękujemy Wam – Drodzy Uczniowie, za to w dzielicie się uśmiechem!
? Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za zaufanie i wspieranie działań Szkoły!
? Do zobaczenia 2 września!
Data dodania: 2024-06-21 13:12:41
Data edycji: 2024-06-21 14:46:59