Informujemy, że od 29 czerwca do 24 sierpnia czynny będzie wyłącznie sekretariat w budynku przy ul. Ogrodowej 42/44.
Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Meta osiągnięta! Zakończenie roku szkolnego 2025/2026! 

66 rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie oficjalnie dobiegł końca! Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem radosnych uścisków, wzruszeń i zasłużonego odbierania świadectw. Zgodnie z tradycją, wyjątkowe słowa do uczniów skierował Dyrektor szkoły, Pan Michał Stępień. W swoich przemówieniach przytoczył historię Alberta Einsteina i małej kartki papieru – przypominając nam wszystkim o tym, jak wielką moc ma nadawanie wartości rzeczom, które z pozoru wydają się bez znaczenia.

Ten rok to był niesamowity czas, w którym każdy dzień przynosił nowe doświadczenia, budował naszą szkolną społeczność i pokazywał, jak wielką siłę mają dobre relacje.

Tegoroczne pożegnania we wszystkich klasach były wyjątkowe, jednakże symboliczną oprawę miały:

Klasy 3: Gotowi do lotu!

Nasze trzecie klasy zamieniły salę gimnastyczną w podniebną przestrzeń! Z motywem podróży samolotem, nasi młodsi uczniowie symbolicznie „wystartowali” do nowego etapu edukacji. Życzymy Wam wysokich lotów w klasie czwartej – rozwińcie skrzydła i pamiętajcie, że niebo nie ma granic! 

Klasy 8: „Chwile ulatują, wspomnienia zostają...”

Dla naszych ósmoklasistów to był dzień szczególny – ostatni dzwonek w murach szkoły. Choć wspólne chwile ulatują z zawrotną prędkością, to te najpiękniejsze wspomnienia, przyjaźnie i fundamenty, które tu zbudowaliście, zostaną z Wami na zawsze. Ruszajcie odważnie w świat, jesteśmy z Was ogromnie dumni! 

Z całego serca dziękujemy całej naszej społeczności:

Uczniom – za Waszą energię, uśmiech i serce, które wkładacie w życie szkoły. 

Nauczycielom – za codzienne przewodnictwo, cierpliwość i inspirowanie do działania.

Rodzicom – za nieocenione wsparcie, zaufanie i wspólną drogę przez te ostatnie 10 miesięcy.

Przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Pamiętajcie, że radość zaraża, więc dzielcie się nią na wakacyjnych szlakach!

Do zobaczenia 1 września! 

Data dodania: 2026-06-26 10:26:41
Data edycji: 2026-06-26 11:44:12
Ilość wyświetleń: 21

Kalendarz

Kalendarz

Współpracujemy z:

Informacje
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Tłumacz języka migowego