Rok szkolny 2025/2026 oficjalnie przechodzi do historii!
To był niesamowity czas – pełen wyzwań, sukcesów, ciężkiej pracy, ale też ogromu śmiechu i pięknych chwil. Dzisiaj, w dniu zakończenia roku, nie chcemy wyróżniać tylko nielicznych. Chcemy wręczyć wirtualny, ZŁOTY MEDAL każdemu z Was!
Wszyscy zdaliście ten egzamin na szóstkę z plusem!
Teraz czas na zasłużony wypoczynek. Życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Ładujcie baterie, zbierajcie wspomnienia i do zobaczenia we wrześniu!

00-876 Warszawa
ul. Ogrodowa 42/44































